FLASH SALEFLASH SALE
-20%
För 1 år REGISTRERING och FÖRNYELSE
kampanjer kan inte kombineras
25 Antal återstående paket

De bästa lagerebjudanden från 150 länder

Över 100 000 nöjda användare

Erbjudanden upp till 90 billigare än ugångspriset

Direkt kontakt med återförsäljare och grossister

AUDI A4 B8 A5 A6 C7 Q5 ORIGINALMOTTAGARE NY - grossist bildelar

1 120,24 kr /styck pris utan skatt

Status
Erbjudandet är inte längre tillgängligt
Minimal beställning
1 stycken
Tillgänglig kvantitet
4 stycken
Land
Polen
Varugrupp
Ny  
Varumärken
Bosch - VW - Cargo
Sista genomförande
för 6 månader sedan

Aktuella erbjudanden i denna kategori
Erbjudande beskrivning

NYHET - ORIGINAL STARTER
AUDI:

A4 B8
A5
Fråga 5

MED 2.0TDI-MOTOR

OEM-nummer

VW 03L911021

VW 03L911021C

VW 03L911021F

VW 03L911021H

Motsvarigheter

AS-PL 3053

AS-PL S0397

AS-PL STR50528

AUTOELECTRO

AEY2408

BOSCH 0001115056

BOSCH 0001115057

BOSCH 0001115082

BOSCH 0001115083

BOSCH 0001115084

BOSCH 0001115085

BOSCH 0001115110

BOSCH 0001115111

BOSCH 0986024030

BV PSH 200.531.102

CASCO CST10430GS

DELCO REMY DRS0181

ELSTOCK 25-4080

ERA 220848

HC-CARGO 115635

LUCAS LRS02408

MAGNETI MARELLI 063521150820

PowerMax-88214364

WAI 30002N

WAI SS711

MOTTAGAREN PASSAR BILAR:

AUDI

A4 (8K2, B8) 2.0 TDI (2007-11 »2015-12), mot. CAGA, CJCA, CMEA, CMFA, 105kW, 143HP, 1968ccm

A4 (8K2, B8) 2.0 TDI (2007-11 »2015-12), mot. CAGB, CJCB, CSUB, 100kW, 136hk, 1968ccm

A4 (8K2, B8) 2.0 TDI (2008-01 »2012-03), mot. CAHA, 125kW, 170hk, 1968ccm

A4 (8K2, B8) 2.0 TDI (2008-06-2016-12), mot. CAGC, CJCC, 88kW, 120hk, 1968ccm

A4 (8K2, B8) 2.0 TDI (2008-08 »2015-12), mot. CAHB, CGLD, CNHC, 120kW, 163hk, 1968ccm

A4 (8K2, B8) 2.0 TDI (2011-11 »2015-12), mot. CGLC, CMGB, 130kW, 177HP, 1968ccm

A4 (8K2, B8) 2.0 TDI (2013-05 »2015-12), mot. CJCD, CMFB, CSUA, 110kW, 150hk, 1968ccm

A4 (8K2, B8) 2.0 TDI quattro (2008-01 »2012-03), mot. CAHA, 125kW, 170hk, 1968ccm

A4 (8K2, B8) 2.0 TDI quattro (2008-11 »2015-12), mot. CAGA, CJCA, 105kW, 143HP, 1968ccm

A4 (8K2, B8) 2.0 TDI quattro (2011-11 »2015-12), mot. CGLC, 130 kW, 177 hk, 1968ccm

A4 (8K2, B8) 2.0 TDI quattro (2013-05 »2015-12), mot. CJCD, CSUA, 110kW, 150hk, 1968ccm

A4 Allroad (8KH, B8) 2.0 TDI quattro (2009-04 »2016-05), mot. CAHA, 125kW, 170hk, 1968ccm

A4 Allroad (8KH, B8) 2.0 TDI quattro (2009-04 »2016-05), mot. CAHB, CGLD, CNHC, 120kW, 163hk, 1968ccm

A4 Allroad (8KH, B8) 2.0 TDI quattro (2009-09 »2016-05), mot. CAGA, CJCA, 105kW, 143HP, 1968ccm

A4 Allroad (8KH, B8) 2.0 TDI quattro (2009-09 »2016-05), mot. CAGB, CJCB, CSUB, 100kW, 136hk, 1968ccm

A4 Allroad (8KH, B8) 2.0 TDI quattro (2011-11 »2016-05), mot. CGLC, 130 kW, 177 hk, 1968ccm

A4 Allroad (8KH, B8) 2.0 TDI quattro (2013-05 »2016-05), mot. CJCD, CSUA, 110kW, 150hk, 1968ccm

A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI (2008-04 »2012-03), mot. CAHA, 125kW, 170hk, 1968ccm

A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI (2008-04 »2015-12), mot. CAGA, CJCA, CMEA, CMFA, 105kW, 143HP, 1968ccm

A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI (2008-04 »2015-12), mot. CAGB, CJCB, CSUB, 100kW, 136hk, 1968ccm

A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI (2008-06-2016-12), mot. CAGC, CJCC, 88kW, 120hk, 1968ccm

A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI (2008-08 »2015-12), mot. CAHB, CGLD, CNHC, 120kW, 163hk, 1968ccm

A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI (2011-11 »2015-12), mot. CGLC, 130 kW, 177 hk, 1968ccm

A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI (2013-05 »2015-12), mot. CJCD, CMFB, CSUA, 110kW, 150hk, 1968ccm

A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI quattro (2008-04 »2015-12), mot. CAGA, CJCA, 105kW, 143HP, 1968ccm

A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI quattro (2008-08 »2012-03), mot. CAHA, 125kW, 170hk, 1968ccm

A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI quattro (2011-11 »2015-12), mot. CGLC, 130 kW, 177 hk, 1968ccm

A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI quattro (2013-05 »2015-12), mot. CJCD, CSUA, 110kW, 150hk, 1968ccm

A5 (8T3) 2.0 TDI (2008-08 »2012-03), mot. CAHA, 125kW, 170hk, 1968ccm

A5 (8T3) 2.0 TDI (2008-08 »2017-01), mot. CAHB, CGLD, CNHC, 120kW, 163hk, 1968ccm

A5 (8T3) 2.0 TDI (2011-10 »2017-01), mot. CGLC, 130 kW, 177 hk, 1968ccm

A5 (8T3) 2.0 TDI quattro (2008-08 »2012-03), mot. CAHA, 125kW, 170hk, 1968ccm

A5 (8T3) 2.0 TDI quattro (2011-12 »2017-01), mot. CGLC, 130 kW, 177 hk, 1968ccm

A5 cabriolet (8F7) 2.0 TDI (2009-05 »2012-03), mot. CAHA, 125kW, 170hk, 1968ccm

A5 cabriolet (8F7) 2.0 TDI (2009-05 »2014-06), mot. CAHB, CGLD, 120kW, 163hk, 1968ccm

A5 cabriolet (8F7) 2.0 TDI (2011-10 »2015-05), mot. CJCA, 105kW, 143HP, 1968ccm

A5 cabriolet (8F7) 2.0 TDI (2011-10 »2017-01), mot. CGLC, 130 kW, 177 hk, 1968ccm

A5 cabriolet (8F7) 2.0 TDI (2013-05 »2017-01), mot. CJCD, CSUA, 110kW, 150hk, 1968ccm

A5 cabriolet (8F7) 2.0 TDI quattro (2012-01 »2015-05), mot. CGLC, 130 kW, 177 hk, 1968ccm

A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI (2009-09 »2012-03), mot. CAHA, 125kW, 170hk, 1968ccm

A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI (2009-09 »2017-01), mot. CAGA, CJCA, CMEA, CMFA, 105kW, 143HP, 1968ccm

A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI (2009-09 »2017-01), mot. CAGB, CJCB, CSUB, 100kW, 136hk, 1968ccm

A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI (2009-09 »2017-01), mot. CAHB, CGLD, CNHC, 120kW, 163hk, 1968ccm

A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI (2011-10 »2017-01), mot. CGLC, 130 kW, 177 hk, 1968ccm

A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI (2013-05 »2017-01), mot. CJCD, CMFB, CSUA, 110kW, 150hk, 1968ccm

A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro (2009-09 »2012-03), mot. CAHA, 125kW, 170hk, 1968ccm

A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro (2011-12 »2017-01), mot. CGLC, 130 kW, 177 hk, 1968ccm

A6 (4G2, 4GC, C7) 2.0 TDI (2011-03 »), mot. CGLC, CMGB, 130kW, 177HP, 1968ccm

A6 (4G2, 4GC, C7) 2.0 TDI (



Gratis NYHETSBREV

Dagliga meddelanden om nya produkter och nyheter om Merkandi.