Auktion: Parti av färgoffset (10 st) - (László Moholy-Nagy) - (Kinetiskt-konstruktivt system) - (efter originalet från 1922)
113,97 kr
/lager
pris utan skatt
- Status
- Erbjudandet är inte längre tillgängligt
- Minimal beställning
- 1 lager
- Tillgänglig kvantitet
- 1 lager
- Land
- Tyskland
- Varugrupp
- Ny
- Sista genomförande
- för 2 veckor sedan
Aktuella erbjudanden i denna kategori Aktuella grossisterbjudanden
Erbjudande beskrivning
- Signerad och daterad i tryck
- Skick: i gott skick
- Storlek: 83,3 × 66 cm x 90 × 70 cm
Försäljning mot högsta budet i samband med en auktion! Priserna är startpriser!