Paket med 38 Levi's 501 Vintage Jeans för män - Storlek 29 till 38, Svart och Blå, 90-tal ingår - beskrivning
Upptäck vårt exceptionella set med 38 vintage Levi's 501 herrjeans, en unik möjlighet för älskare av äkta denim.
Jeansens kvalitet intygas av en fördelning på 60 % klass A och 40 % klass B, vilket garanterar dig kvalitetsprodukter samtidigt som de erbjuder visuellt intresse tack vare deras erfarenhet.
Med en balanserad fördelning av färger är 50 % av jeansen i svart och 50 % i blått, vilket ger en idealisk variation för alla kollektioner eller butiker.
Dyk in i det förflutna med 50 % av partiet som kommer från 90-talet och två exklusiva föremål tillverkade i USA, vilket ytterligare berikar detta anmärkningsvärda parti.
Tillgängliga storlekar sträcker sig från 29 till 38, vilket erbjuder ett sortiment som passar olika kunder. Det totala priset är 400 euro, en fördelaktig investering för många av denna storlek.
Din beställning kommer att levereras inom 3-4 dagar och vi finns tillgängliga för att ge fler bilder och information till de som önskar.
Betalningsmetoder
- Överföring
- Betalningar online
Fraktmetoder
- Inrikesfrakt
- Utrikesfrakt