FLASH SALEFLASH SALE
-20%
För 1 år REGISTRERING och FÖRNYELSE
kampanjer kan inte kombineras
10 Antal återstående paket

De bästa lagerebjudanden från 150 länder

Över 100 000 nöjda användare

Erbjudanden upp till 90 billigare än ugångspriset

Direkt kontakt med återförsäljare och grossister

Paket med 38 Levi's 501 Vintage Jeans för män - Storlek 29 till 38, Svart och Blå, 90-tal ingår

116,09 kr /styck pris utan skatt
Jag beställer

Minimal beställning
38 stycken
Tillgänglig kvantitet
38 stycken
Land
Frankrike
Varugrupp
Begagnad
Varumärken
501

Kontakt Ring

Paket med 38 Levi's 501 Vintage Jeans för män - Storlek 29 till 38, Svart och Blå, 90-tal ingår - beskrivning

Upptäck vårt exceptionella set med 38 vintage Levi's 501 herrjeans, en unik möjlighet för älskare av äkta denim.

Jeansens kvalitet intygas av en fördelning på 60 % klass A och 40 % klass B, vilket garanterar dig kvalitetsprodukter samtidigt som de erbjuder visuellt intresse tack vare deras erfarenhet.

Med en balanserad fördelning av färger är 50 % av jeansen i svart och 50 % i blått, vilket ger en idealisk variation för alla kollektioner eller butiker.

Dyk in i det förflutna med 50 % av partiet som kommer från 90-talet och två exklusiva föremål tillverkade i USA, vilket ytterligare berikar detta anmärkningsvärda parti.

Tillgängliga storlekar sträcker sig från 29 till 38, vilket erbjuder ett sortiment som passar olika kunder. Det totala priset är 400 euro, en fördelaktig investering för många av denna storlek.

Din beställning kommer att levereras inom 3-4 dagar och vi finns tillgängliga för att ge fler bilder och information till de som önskar.

Betalningsmetoder

  • Överföring
  • Betalningar online

Fraktmetoder

  • Inrikesfrakt
  • Utrikesfrakt

Taggar

Levis Jeans Levis 501 Vintage Levis Jeans 501 Vintage 501 Tillverkad i USA Levis 501 Vintage Levis Second Hand 501 Second Hand Levis Begagnad

Andra grossisterbjudanden

Andra erbjudanden i denna kategori

Gratis NYHETSBREV

Dagliga meddelanden om nya produkter och nyheter om Merkandi.